Dohem Medikal

Sipariş Formu

Ad Soyad :
Telefon :
Ödeme Şekli :
Adet / Renk
 
:
 
*1 Adet 89 TL (Kargo, Kdv ve Ağrı Kremi Dahil)
Adres :
   
Gizlilik ve Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum.
   

BİR ÇOK İNSAN BOYUN RAHATSIZLIKLARINDAN MUZDARİPTİR.

SİZDE BUNLARDAN BİRİMİSİNİZ.
Gün içerisinde boynumuz çeşitli baskılar altında kalmaktadır.Uzun süre aynı pozisyonda durmak zorunda olanlar özellikle masa başında ve bilgisayar karşısında çalışan insanlar zamanla boyun kaslarının nasıl sertleştiğini ve spazma uğradığını bilirler.Duruş bozuklukları ve kas spazmları zamanla boyun fıtığına ve de düz boyun sendromuna neden olur.

BOYNUNUZA BİNEN STRESTEN , KAS SPAZMLARINDAN BİR AN ÖNCE KURTULMAK İSTER MISINIZ?

YAPMAK İSTEYİPTE BİR TÜRLÜ YAPAMADIKLARINIZI YAPABİLİRSİNİZ, YAŞAM KALİTENİZİ ARTIRABİLİRSİNİZ.
BOYUN TRAKSİYON DİSKİ başınızı omuzların üst kısmından yukarı doğru iterek germe ve itme gücü sayesinde düzgün bir postür kazanmanızı ve mekanik olarak daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

BOYUN AĞRISI DEYİP GEÇMEYİN.

BOYUN FITIĞININ BİR ÇOK BELİRTİSİ OLABİLİR
-Ellerde uyuşma ve soğuma hissi
-Boyundan omuza doğru yayılan ağrılar
-Hareket kısıtlılığı
-Boyun kaslarında sertleşme
-Kas spazmlarına bağlı baş ağrısı ve migren atakları

BU İNANILMAZ INOVATIF ÜRÜN YILLARCA SÜREN KLİNİK ÇALIŞMANIN SONUCU OLARAK ORTAYA ÇIKMIŞTIR

BOYUN TRAKSİYON DİSKİ sayesinde boyna binen yük azaltılarak disklerin yeniden kanlanması ve yapılarının rejenere olması sağlanır, ayrıca boyun çevre kaslarının yukarı doğru gererek kas spazmlarının çözülmesine yardımcı olur. Ense kaslarının strese bağlı olarak aşırı kasılması beyne giden kan akımını azaltarak baş ağrılarına yol açmaktadır. BOYUN TRAKSİYON DİSKİ beyne giden kan akışını artırarak yorgunluk ve stresten kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

KLİNİK OLARAK TA UYGULANMAKTA OLAN SIZI GÜN İÇERİSİNDE YAŞAMIŞ OLDUĞUNUZ BU BOYUN STRESİNDEN KURTARMAYA YARDIMCI OLACAK BOYUN TRAKSİYON DİSKİ İLE ARTIK EVİNİZDE İŞYERİNİZDE RAHATLIKLA KONFORLU BİR ŞEKİLDE MANUEL OLARAK KULLANMA İMKANI BULACAKSINIZ.

Gün içerisinde başın ağırlığı omurga ve disklere aşırı bir baskı yapar .Özellikle boyun kasları zayıf olan kişilerde bu çok daha fazla hissedilir. Disklerin baskı altında kalması bu yapılara yeterince kan akımının gitmemesine ve disklerin beslenmesinin bozulmasına neden olur.Gün geçtikçe disklerin yapısı bozularak omurga aralıklarının daralmasına kireçlenmelere vede fıtıklaşmalara neden olur.Ani zorlanmalarda diskler yerinden çıkarak çevre kök sinirlerine yada omuriliğe baskı yapar buda ellerde uyuşmaya, boyun ağrılarına ,baş ağrılarına sebep olur.

BOYUN STRESİNDEN MUZDARİPSENİZ SİZE ISRARLA TAVSİYE EDİYORUZ, YAPMAK İSTEYİPTE BİR TÜRLÜ YAPAMADIKLARINIZI YAPABİLİRSİNİZ, YAŞAM KALİTENİZİ ARTTIRABİLİRSİNİZ

Gün içerisinde bir veya iki kere 20 dakikalık seanslar şeklinde BOYUN TRAKSİYON DİSKİNİ kullanabilirsiniz.
Düşük yoğunlukta başlayarak giderek basıncını artırabilirsiniz.
Düzenli olarak kullanılması halinde sizi de nasıl rahatlattığını zaman içerisinde göreceksiniz.

TEKRAR EDİYORUZ,EĞER SÜREKLİ OTURUYOR, MASA BAŞINDA ÇALIŞIYORSANIZ TEKRARLAYICI VE ZOR İŞLERDE ÇALIŞIYORSANIZ BOYUN TRAKSİYON DİSKİNİ MUHAKKAK DENEYİN.

BOYUN TRAKSİYON DİSKİNİ ÇOK SEVECEKSİNİZ, EMİN OLUN BİR KERE KULLANMAYA BAŞLAYIN, ASLA VAZGEÇMEYECEKSİNİZ.